میز و صندلی در بهشت زهرا

قیمت اجاره و کرایه میز و صندلی در بهشت زهرای تهران

مرگ قسمتی از زندگی است که به صورت ناگهانی برای انسان اتفاق میفتد و در این مرحله مرگ عزیزان شوک بزرگی را برای خانواده ، دوستان و بستگان به همراه دارد. در این زمان تهیه و تدارک امور کفن و تدفین و برگزاری مراسامات ترحیم و یادبود از سخت ترین و همچنین مهمترین اموری هستند که بایستی با حساسیت و ظرافت خاصی انجام پذیرد تا هم بتوان مراسمی در خور مقام و منزلت شخص از دست رفته برگزار کرد و سبب تسلی خاطر و آرامش بازماندگان آن عزیزشود.

 

در بیشتر مواقع مرگ انسان به صورت ناگهانی و اتفاقی رخ می دهد و هیچ کس آمادگی و تجربه ای برای انجام امور مراسم ترحیم شخص متوفی را آن هم در زمان اندک ندارد به همین سبب موسسات مختلفی جهت برگزاری مراسمات و تشریفات کنار مزار و مراسمات یادبودی مانند ختم، شب هفت، چهلم و سالگرد فعالیت می کنند تا بتوانند خدماتی شایسته را به بازماندگان مرحوم یا مرحومه ارائه دهند.

تماس با ما

خدمات عروجیان بهشت زهرای تهران

از حساس ترین مراسمات در این مواقع برگزاری مراسمات کنار مزار است. زیرا تهیه و تدارک ملزومات جهت برگزاری این نوع مراسامات در وقت کم و با توجه به شوک حاصل به خانواده نزدیک شخص از دست رفته بسیار سخت است. ملزوماتی مانند تهیه تاج گل، خرما و حلوا، شیرینی و نوشیدنی، تهیه یا میز و صندلی در بهشت زهرا، سیستم صوتی و اکو، مداح و سایبان از جمله مواردی هستند که در این گونه مراسمات مورد نیاز میشوند.

قیمت اجاره میز و صندلی در بهشت زهرا

کالا قیمت (به ازای یک عدد)
صندلی ۵۴۵۰۰ ریال
میز ۲۷۲۵۰۰ ریال
سایبان ۱۶۳۵۰۰۰ ریال
اکو ۱۷۰۳۱۲۵ ریال
مداح ۱۳۶۲۵۰۰ ریال

در روزهای بارانی و برفی صندلی فقط با سایبان تحویل داده میشود.

هزینه حمل و نقل خدمات فوق ۵۵۰۰۰ تومان محاسبه می گردد.

خواهشمند است ترجیحا جهت رزرو تا 72 ساعت قبل از زمان مراسم تماس حاصل فرمایید.

اجاره میز و صندلی کنار مزار

شاید به جرات بتوان گفت که تهیه و اجاره میز و صندلی از سخت ترین و مهمترین لوازمی هستند که معمولا اشخاص با آن مشکل خواهند داشت. چرا که برگزاری این مراسمات مانند مراسم ترحیم کنار مزار یا مراسمات یادبودی مانند چهلم از زمان زیادی برای اجرا برخوردار هستند و حتما بایستی از صندلی و میز جهت پذیرایی از مهمانان، بستگان و دوستان استفاده کرد. 
همچنین معمولا در این مراسمات مهمانان زیادی جهت وداع و گرامیداشت با شخص مرحوم حضور دارند و تهیه تعداد زیاد میز و صندلی و همچنین تدارک و حمل و نقل آن کار دشواری خواهد بود.

عروجیان بهشت زهرا و تهیه میز و صندلی در بهشت زهرا

شرکت عروجیان تنها نماینده رسمی سازمان بهشت زهرای تهران با بیش از 20 سال سابقه همراه با نیروهای آماده و مجرب خدمات زیر را جهت برگزاری مراسمات و تشریفات کنار مزار ارائه می دهد:

 • اجاره میز و صندلی در بهشت زهرا
 • تهیه سیستم صوتی و اکو در انواع و کیفیت های مختلف
 • تهیه حلوا و شیرینی و خرما در ظروف متنوع
 • میزآرایی و گل آرایی جهت مراسمات یادبود
 • تهیه تاج گل در انواع متفاوت
 • تهیه آب معدنی و انواع نوشیدنی های سرد و گرم مانند چای، نسکافه و کاپوچینو
 • پذیرایی همراه با خدمه در انواع مراسمات تدفین و یادبود بهشت زهرا
 • تهیه سایبان در فصل سرما و گرما
 • تهیه انواع بخاری های قارچی و گازی در فصل سرما
 • تهیه سنگ قبر در انواع و رنگ های مختلف

انواع صندلی های تاشو و ساده و مجلسی

با توجه به اینکه برگزاری مراسمات و تجمعات در فضاهای باز و بسته بسیار گسترش یافته است به همین سبب نیاز به طراحی و ساخت صندلی های تاشو در مدل های مختلف بسیار شدت یافته است. چرا که حمل و نقل این صندلی ها به صورت انبوه بسیار راحت تر و آسان تر از صندلی های معمولی است و همچنین فضای بسیار کمتری را نیز در انبارها اشغال می کنند. البته چون این صندلی ها فقط در مراسمات خاص مورد استفاده قرار می گیرند پس خرید و نگه داری این صندلی ها اصلا مقرون به صرفه نبوده و به همین سبب شرکت ها و موسسات مختلفی با خریداری انبوهی از این صندلی ها اقدام به اجاره صندلی ها و میزهای تاشو در بهشت زهرا می کنند و همچنین زحمت حمل و نقل و جابه جایی این صندلی ها را هم نیز به عهده می گرند.

این صندلی ها در ابعاد و مدل های متنوعی به کار گرفته می شوند که پرکاربردترین آن ها با کیفیت بسیار مطمئن و قیمتی ارزان توسط موسسه عروجیان بهشت زهرای تهران جهت ارائه در مراسمات تدفین، تشریفات کنار مزار و مراسمات یادبود در اختیار عزیزان قرا می گیرد.

تهیه سایبان در بهشت زهرا

اجاره سایبان در بهشت زهرا یکی دیگر از ملزوماتی است که توسط گروه عروجیان به عزیزان سوگوار جهت برگزاری مراسمات کنار مزار ارائه میشود. سایبان ها معمولا در روزهای بارانی و برفی و آفتابی گزینه بسیار مهمی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.

 

چرا عروجیان را انتخاب کنیم؟

 1. گروه عروجیان تنها نماینده رسمی فعال سازمان بهشت زهرا تهران است.
 2. عروجیان خدمات خود با با بهترین کیفیت و در تمامی سطوح ارائه می دهد.
 3. به دلیل نبود واسطه کلیه خدمات ارزان تر و مقرون به صرفه تر به عزیزان ارائه میشود.
 4. کلیه خدمات توسط کادری مجرب نصب، برپا و برگزار می شود.
 5. کلیه وسایل و تجهیزات سالم و بهداشتی ارائه می شود.

 

تلفن های دفتر مرکزی
خواهشمند است ترجیحا جهت رزرو تا 72 ساعت قبل از زمان مراسم تماس حاصل فرمایید.
قطعات ۱ الی ۱۱۲
قطعات ۳۰۰ الی ۳۲۸
۵۵۲۲۵۲۵۳-۵۵۲۲۵۳۵۲-۵۵۲۰۱۵۲۱
قطعات ۲۰۱ الی ۲۵۸
۵۵۲۲۵۰۸۵-۵۵۲۲۷۷۷۸
تماس از 9 صبح تا 12 شب